zápis affs zde

Duben 2011

9.4/Total happy:D

9. dubna 2011 v 21:19 | Markéth♥ |  Diary

Ahoj:D, takže žádnej HIATUS!:)-tátův kámoš to zpravil ještě ten den co jsem sem napsala:D, ale buď sem si nezvpoměla nebo se mi nechtělo psát:D Chci sem dát novej DESS, buď od sebe nebo od někoho jinýho no uvidim. Něco nového?→ani snad ne:D jo zabouchla sem se do písničky od Katy Perry-E.T.:D a jinak skoro pořád stejny:) tak se mějte pá:)

HIATUS-na neurčito

3. dubna 2011 v 13:33 | Markéth♥
Tak musim udělat HIATUS na neurčito-PROČ? včera sem zakopla o kabel a strhla sobou počítač:DDD no tohle k smíchu je, ale to že nefunguje to ne. Možná to zpravý tátův kámoš, no spíš si myslim že v nejlepším z toho vytáhne data-třeba dokumenty :(. Teď nemám notebook sem na tátovim, ale nebudu tu často táta si ho občas bere do práce atd... Občas sem dám nějakej článek:) aby tu nebylo smutno zatím pa.

2.4/I need to chat:D

2. dubna 2011 v 8:16 | Markéth♥ |  Me
Ahoj:), dneska sem chtěla jít ven a asi pudu:D mám tu jen jednu kamarádku:/-proč? je to mini vesnice kde je asi 160 lidí několik malejch dětí do 3 let a kdo tady bydlí a nemá tu jen chatu? já, moje kamarádka a jedna holka s kterou se občas bavim a pak kluci, ale jeden tichej, druhej se boji lidí-teda aspoň mě to příde:D, třetí se chová jak blázen a ten poslední je blázen:D. Neříkám že sem úplně normální:D, ale s těmahle fakt nekamarádim...:D a pak ty z chat každej rok jaro+léto sem jezděj 2 kluci z prahy, nic proti pražákům, ale tyhle si myslej jak něco:D abych to shrnula dneska volám kámošce jestli nechce ven:D. ještě mi vydržely nakulmovaný vlasy je to dobře protože se mi líběj:D a budu si muset koupit kulmu-jasně chtěla sem už dřív, ale teď když to vidim tak co nejdřív:DDD tak se tu mějte asi ještě něco přidám:)

1.4/Apríl:D

1. dubna 2011 v 23:09 | Markéth♥ |  Diary

ahoj:), dlouho sem se neozvala vím:/, ale neměla sem náladu a znáte to. Dneska je apríl-to snad víte:D-napálil vás někdo? mě kámoška:D, ale mělo to i blbý chvíle málem sem dostala-a pořád můžu dostat-2 z chování:/. A byla sem u kadeřnice nechala sem si přibarvit blond melíry a nakulmovat:D připadám si jako anděl /kvuli barvě/ a jako Taylor Swift /mám skoro stejně vlasy:D/-PS: pod timhle článkem je moje fotka:D napiš jak se ti líbí ten účes i ty melíry:). No za tu dobu co sem tu nebyla se toho stalo celkem dost...:D, ale celej můj osobní život popisovat nebudu. Sorry, ale myslim že některý osobní chvíle vám psát je blbý každej má mít soukromí:D © 2010-2011|By Markéth♥

xx
fanoušek justinka
fanoušek seleny
ririska